درباره ایکس بادی ایران ، لاغری به سبکی جدید. در 20 دقیقه 700 کالری بسوزانید . تناسب اندام و لاغری و عضله سازی با ایکس بادیدرباره ایکس بادی ایران ، اولین شعبه های ایکس بادی در ایران. متد جدید لاغریدرباره ایکس بادی ایران ، اولین شعبه های ایکس بادی در ایران. متد جدید لاغری
ایکس بادی ایران شعب اصلی ایکس بادی در ایران با بیش از 15سال سابقه

درباره ایکس بادی ایران

 

ایکس بادی ایران اولین شعب EMS در ایران می باشد که بنیان گذار این سیستم آقای علی سهیلی، نماینده رسمی پیشین ایکس بادی میباشد.

 مشاهده وبسایت ایکس بادی تهرانپارس شعبه اصل ایکس بادی

در تیرماه سال 1393 اولین شعبه ایکس بادی را درایران در منطقه پاسداران افتتاح کردند که با این قدم میلیون ها ایرانی با سیستم EMS آشنا شدند. قدم بعدی آقای علی سهیلی راه اندازی دومین شعبه ایکس بادی بوده که در اردیبهشت سال 1394 در منطقه فرشته افتتاح شد که در حال حاضر به دوستان عزیز، آقای عیدگاه و خانم قاسمی واگذار شده. در آن زمان وزارت تربیت بدنی هیچ جوازی را برای این سیستم صادر نمی کرد چون آشنایی با سیستم EMS نداشتند، بنابراین تنها راه فعالیت قانونی در این زمینه حضور پزشک در این مجموعه ها بود که هر شعبه EMS باید زیر نظر وزارت بهداشت و به عنوان مطب فعالیت خود را شروع می کرد. با کمک خانواده همایون نژاد یک نمایندگی به این خانواده تعلق گرفت که در اردیبهشت سال 1395 در محل فرمانیه افتتاح شد. با تبلیغات گسترده و مشتریانی که در این زمینه ما را همراهی کردند و رضایت آنها شعبه چهارم که سهروردی بوده با خانواده رحمتی و جنابی در اسفند 1395 در منطقه سهروردی افتتاح شد. به همین دلیل تقاضای نمایندگی شعب بیشتر و بیشتر می شد و در تیرماه سال 1396 شعبه شهرک غرب دوباره با خانواده همایون نژاد افتتاح شد. با متقاضیان زیاد و رضایت مشتریان که تا الان بالاتر از 300 هزار نفر مشتری و دوستاران ایکس بادی بودند و با وجود متقاضیان زیاد در شرق تهران، شعبه تهرانپارس در مرداد ماه سال 1396 افتتاح شد.

بنابراین شعباتی که زیر نظر علامت تجاری ایکس بادی ایران در کنار هم کار می کنند را ایکس بادی، شعب اصل نامیدیم. شعب اصل یعنی زیر نظر وزارت بهداشت، حضور پزشک و اسم ایکس بادی می باشد که مالک آن علی سهیلی است. علامت تجاری به فارسی و به لاتین در تاریخ 1396/07/17 در سازمان ثبت اسناد زیر نظر قوه قضاییه به شماره ثبت 12729 به نام علی سهیلی، مالک این اسم صادر شد و شعبات اصل همچنان در حال فعالیت خود هستند.

شما دوستاران ایکس بادی که مایل هستید از تجربه 8 ساله و اصل بودن این سیستم استفاده نمایید و به دنبال کسب درآمد جدید و افتتاح شعب هستید با ما تماس بگیرید.