شعبه تهرانپارس

اولین شعبه EMS با دستگاه ایکس بادی در شرق تهران با کادری بسیار قوی و محیطی مناسب در خدمت هموطنان است و با 3 دستگاه Newave لاغری و تناسب اندام شما را تضمین می کند. با دستگاه چربی شکن، نوشیدنی های چربی سوز و حضور پزشک از ساعت 9 صبح تا 8 شب خدمت گذار شما دوستان ایکس بادی در شرق تهران هستیم. حتما 20 دقیقه وقت خود را برای ما بگذارید تا معجزه لاغری را در شعبه اصلی تهرانپارس تجربه کنید.

00989194242696 فلكه اول تهرانپارس ،خيابان گلبرگ شرقی ،چهار راه رشید ،جنب رستوران لوکس زرین ،پلاک 70 طبقه دوم صفحه شعبه

شعبه سهروردی

شعبه سهروردی چهارمین شعبه اصلی ایکس بادی می باشد که در یک مکان بسیار شیک فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده و یک شعبه بسیار منظم و خوب بین متقاضیان ایکس بادی معروف شده. شعبه سهروردی که با حضور پزشک با سیستم EMS و دستگاه ایکس بادی Actiwave و Newave فعال می باشد در زمینه ماساژ حرفه ای و محیطی گرم و صمیمی در خدمت شما دوستاران ایکس بادی می باشد. تناسب اندام و لاغری در این مکان بسیار منظم و حرفه ای پیشنهاد ما به شماست.

00982188748354 سهروردی شمالی،خیابان اپادانا خیابان عشقیار ،خیابان دوازدهم ،میدان دوازدهم پلاک 5 ،واحد 2 صفحه شعبه

شعبه دماوند

مطب طبی ورزشی ایکس بادی شعبه دماوند ارائه دهنده خدمات سلامتی ایکس بادی  محیطی آرام سعی در ارائه خدمات با کیفیت با توجه به استاندارهای حرفه ای شعب اصل داشته و هدف ما ارائه خدمت با کیفیت برای رضایت شما عزیزان است.

02176331420 گيلاوند بلوار باهنر نبش كاج ١ صفحه شعبه

شعبه پاسداران

شعبه پاسداران اولین شعبه ایکس بادی در ایران می باشد که با 8 سال سابقه در زمینه EMS فعالیت خود را در سال 1393 شروع کرده و تنها شعبه ای است که با دستگاه فلاور ایکس بادی کار می کند. ویژگی دستگاه فلاور، تمرین همزمان 3 نفر با هم می باشد. با اپراتورهای (مربیان) فوق لیسانس تربیت بدنی و حضور پزشک این مجموعه را به یکی از معتبر ترین شعب ایکس بادی در ایران تبدیل کرده است. در این مجموعه شما از دستگاه های تناسب اندام و لاغری ایکس بادی، دستگاه چربی شکن و نوشیدنی های چربی سوز و ماساژ طبی پا استفاده خوبی می توانید داشته باشید.

00982126651267 تهران- پاسداران - بوستان 9 . ساختمان آوین صفحه شعبه

شعبه ونک

شعبه اصل ونک، ششمین شعبه اصلی ایکس بادی می باشد که در سال 98 در منطقه ونک شروع به فعالیت کرده. این شعبه بی رقیب متقاضیان زیادی داشته و با رعایت اصول درست EMS توانسته رضایت مشتریان خود را جلب کند. در این شعبه مکانی جهت استراحت و پذیرایی بعد از ورزش تعبیه شده که شما دوستان عزیز می توانید از این امکانات استفاده کنید.

00982188650045 ونک خیابان گاندی جنوبی خیابان چهاردهم ،پلاک 14،طبقه 3،واحد 7 ، 09120811033 صفحه شعبه

شعبه اینجا جای شماست

درباره ایکس بادی ایران

 

ایکس بادی ایران اولین شعب EMS در ایران می باشد که بنیان گذار این سیستم آقای علی سهیلی، نماینده رسمی پیشین ایکس بادی بوده و در تیرماه سال 1393 اولین شعبه ایکس بادی را درایران در منطقه پاسداران افتتاح کردند که با این قدم میلیون ها ایرانی با سیستم EMS آشنا شدند. قدم بعدی آقای علی سهیلی راه اندازی دومین شعبه ایکس بادی بوده که در اردیبهشت سال 1394 در منطقه فرشته افتتاح شد که در حال حاضر به دوستان عزیز، آقای عیدگاه و خانم قاسمی واگذار شده. در آن زمان وزارت تربیت بدنی هیچ جوازی را برای این سیستم صادر نمی کرد چون آشنایی با سیستم EMS نداشتند، بنابراین تنها راه فعالیت قانونی در این زمینه حضور پزشک در این مجموعه ها بود که هر شعبه EMS باید زیر نظر وزارت بهداشت و به عنوان مطب فعالیت خود را شروع می کرد. با کمک خانواده همایون نژاد یک نمایندگی به این خانواده تعلق گرفت که در اردیبهشت سال 1395 در محل فرمانیه افتتاح شد. با تبلیغات گسترده و مشتریانی که در این زمینه ما را همراهی کردند و رضایت آنها شعبه چهارم که سهروردی بوده با خانواده رحمتی و جنابی در اسفند 1395 در منطقه سهروردی افتتاح شد. به همین دلیل تقاضای نمایندگی شعب بیشتر و بیشتر می شد و در تیرماه سال 1396 شعبه شهرک غرب دوباره با خانواده همایون نژاد افتتاح شد. با متقاضیان زیاد و رضایت مشتریان که تا الان بالاتر از 300 هزار نفر مشتری و دوستاران ایکس بادی بودند و با وجود متقاضیان زیاد در شرق تهران، شعبه تهرانپارس در مرداد ماه سال 1396 افتتاح شد.

بنابراین شعباتی که زیر نظر علامت تجاری ایکس بادی ایران در کنار هم کار می کنند را ایکس بادی، شعب اصل نامیدیم. شعب اصل یعنی زیر نظر وزارت بهداشت، حضور پزشک و اسم ایکس بادی می باشد که مالک آن علی سهیلی است. علامت تجاری به فارسی و به لاتین در تاریخ 1396/07/17 در سازمان ثبت اسناد زیر نظر قوه قضاییه به شماره ثبت 12729 به نام علی سهیلی، مالک این اسم صادر شد و شعبات اصل همچنان در حال فعالیت خود هستند.

شما دوستاران ایکس بادی که مایل هستید از تجربه 8 ساله و اصل بودن این سیستم استفاده نمایید و به دنبال کسب درآمد جدید و افتتاح شعب هستید با ما تماس بگیرید.

00989121446783 اینجا جای شماست صفحه شعبه